Gitmek gerekiyor bazen hiçbir​ sebep yokken

watch_later 28 Haziran 2017 Çarşamba
comment 1 Yorum
Sıkıldım herşey'den işte gidiyorum

Çekip gitmek en iyisidir bazen özlesek'de

Sebepsiz yere gitmek gerekiyor bazen sen gidersin kelimelerin kifayetsiz kalır, anıların kalır geride yaşadıkların sebepsiz yere gidersin söylediklerin senin gitmene engel olmaz olamaz gitmem için sadece bahanen olur.
Hızlı yaşadık hayatı ibadet etmeyi unuttuk yolumuzu şaşırmadık allah şükür nereye gidersen git vedalaşmak en zorudur aslında içinden milyonlarca cümle kurarsın bir tanesini bile söyleyemessin çünkü kalan değil giden sensin bırakan sensin ağlamassın ama elin ayağın buz keser birden dilin damağına yapışır susarsın.
giderken müzik senin dostun olur sigara senin kardeşin diyorum ya hızlı yaşadık biz hayatı hiç büyümedik büyüyemedik işte elimiz'den tutan oldu ama akıllanmadık yada en doğrusunu yaptık kimbilir ki belki'de vedalar kalana değil giden'e koyar.
Sıkıldım bu şehir'den sokaklarından cadde'den
Sonuç şu ki ;
Gitmek gerekiyor bazen hiçbir​ sebep yokkenSezer bir destek uzmanı ve bu yardım sayfasının yazarıdır. Aşağıdaki bölümü kullanarak sayfayla ilgili geri bildiriminizi kendisine ulaştırabilirsiniz.
Bu Makale Yararlı mı
-
Yardım İhtiyacanız mı Var ?
İsim Sezer Lakap : JD Sezer Anavatan : Eskişehir Burç : Oğlak Blog : www.jdsezer.blogspot.com.tr
Uyarı:Bu yayındaki resim,video veya şahsi bilgiler vb. Web'de bulunan çeşitli kaynaklar'dan alınmış olabilir.Telif hakkı tamamen şahsın veya konuların içeriğine göre düzenlenmiştir. bu konuda sorun varsa, buradan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
avatar
metin

herkesin hayatı boyunca mutlaka bir kaç kez her seyi bırkaıp bir yerlere gidesi gelmiştir. ancak boyle anlarda sakin kalıp mantıklı düşünmekte fayda vardır. keskin sirke küpüne zarar.

delete 13 Ağustos 2017 13:08sentiment_satisfied Emojiler